המרכז לשיער בע"מ

טיפולים לכל סוגי השיער

קורס קוסמטיקאיות מקצועי ואיכותי אצל הקוסמטיקאית הכי טובה ברחובות

קורס איפור וקורס הסרת שיער

נוהגים לומר כי “מה שלא עושה הטבע עושה הצבע”. זה די נכון, בייחוד כשיודעים כיצד להשתמש כראוי בצבע. קורס איפור וקורס הסרת שיער במרכז הוא קורס שמאפשר רכישת ידע וניסיון מקצועיים בכל סודות ורזי האיפור כך שניתן יהיה לאפר באופן מקצועי איפור כלות, איפורי ערב, ואיפורים שונים עבור תוכניות טלוויזיה או צילומי קולנוע.

מדוע ללמוד קורס איפור?

כאמור, במסגרת קורס איפור וקורס הסרת שיער במרכז ניתן ללמוד את יסודות האיפור על בוריין הכוללים התאמת צבעים באיפור, התאמת איפור לצבעי ומבנה הפנים של הלקוח/ה, הכרת תכשירי איפור וקוסמטיקה שונים, כללים בסיסיים באיפור ועוד. הידע והניסיון שרוכשים בקורס איפור מקצועי, מאפשר לבוגרים לעסוק בתחום כמעט בכל מקום שתחפש: בין אם זה לקולנוע או לתוכניות טלוויזיה, ובין אם זה איפור כלה או איפורי ערב שונים באופן פרטי. כאמור, כיום יש דרישה וביקוש למאפרים עבור התעשייה, וגם עבור צרכים פרטיים ולכן לימודים בקורס איפור הפכו מבוקשים למי שמעוניין להתמקצע בתחום. רוב הבוגרים מצליחים להשתלב די מהר במעגל העבודה וגם לאסוף לקוחות פרטיים בזמן יחסית קצר.

היכן לומדים? ולמי זה מתאים?

קורס איפור לומדים במקומות מיוחדים המיועדים לכך, בדרך כלל במכונים ובבתי ספר לאיפור. אפשר למצוא מכונים ובתי ספר כאלה בכל אזור בארץ וחשוב לחפש מקום שיהיה קרוב ונגיש עבורכם. עם סיום הלימודים מקבל כל בוגר שסיים את הקורס בהצלחה ועמד בכל המטלות – תעודת סיום מקצועית איתה הוא יכול להתחיל לעבוד. ברוב המקומות גם מעניקים מזוודת איפור מטעם בית הספר או הנחות ברכישת מוצרי איפור. אבל חשוב לזכור שצריך גם כישרון. לא כל אחד מתאים לעסוק בתחום ולהיות מאפר בדיוק כמו שלא כל אחד יכול להיות מהנדס. צריך לאהוב את התחום ולהיות בעל זיקה וכישרון לתחום. בדרך כלל, מי שנמשך לעולם היופי כבר מגיל צעיר, ומתעניין בסוגים שונים של איפור ותכשירי קוסמטיקה, הוא אדם המתאים ללמוד במסגרת קורס איפור ולהתמקצע בתחום. בדרך כלל, אגב, מדובר בנשים שפונות לתחום עיסוק זה וקוסמטיקאיות שרוצות להתקדם ולהשתפר.

כמה זה עולה?

עלות קורס איפור או קורס הסרת שיער במרכז תלויה בעיקר במקום שבו לומדים, והיא קשורה גם לאורכו וסוגו של הקורס, מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית ברחובות על מנת לקבל מידע וטיפים, ישנם קורסים מקצועיים ארוכים ואינטנסיביים יותר שעולים יותר וישנם קורסים נקודתיים (למשל רק איפור ערב). טווח המחירים לרוב נע בין 4000 ₪ בערך עד כ 10,000 ₪ לקורסים המורכבים והארוכים יותר. כדאי להתייעץ עם יועצ/ת הלימודים מקום כדי להתרשם ממגוון הקורסים בתחום האיפור והסרת השיער ולבחור את הקורס שהכי מתאים לך. בכל מקרה, כדאי לדעת כי קיימים מקומות שבהם ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון, או לקבל הטבות והנחות אם למשל לוקחים שני קורסים או נרשמים כקבוצה. כמו כן, כדאי לברר על מבצעים שעורכים בתי הספר השונים ולערוך סקר שוק בין המוסדות המפעילים קורסי איפור.

טיפול פנים מקצועי

הכי טבעי – המשך מאמר

היא בעלת יתרונות נוספים. אחד מהם, הוא כי אין כל מגבלה לעסוק בפעילות ספורטיבית כלשהי. יש לקחת בחשבון רק דבר אחד קטן: כאשר מקיימים פעילות ספורטיבית מזיעים יותר, ולכן פשוט יש לחפוף את השיער לעיתים תכופות יותר. אין כל מניעה לחפוף שיער שעבר את התהליך גם לעיתים קרובות. זאת כמובן בשימוש מוצרי השיער המומלצים לשיער הראש של המטופל. אצלנו מספרים על ניסיון עתיר שנים בשיטות טיפול. עוד

הכי טבעי – חלק ראשון

הכי קל, הכי נוח, הכי טבעי

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והמכשור הפארא-רפואי, מסתמנות אפשרויות רבות לפתרון בעייתם של הסובלים משיער דליל ומנשירת שיער. אחת מהן היא הוספת שיער. שיטות נחשבות, ובצדק, ליעילות ביותר, ומעניקות פתרון אלגנטי, קל ונוח לאלה מאתנו המעוניינים לשפר את מראה שיערם. הוספה איננה מועילה רק לשיפור מראה השיער. עוד