טיפולים לכל סוגי השיער

הכי טבעי – חלק ראשון

הכי קל, הכי נוח, הכי טבעי

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והמכשור הפארא-רפואי, מסתמנות אפשרויות רבות לפתרון בעייתם של הסובלים משיער דליל ומנשירת שיער. אחת מהן היא הוספת שיער. שיטות נחשבות, ובצדק, ליעילות ביותר, ומעניקות פתרון אלגנטי, קל ונוח לאלה מאתנו המעוניינים לשפר את מראה שיערם. הוספה איננה מועילה רק לשיפור מראה השיער. למעשה, מדווחים רבים שעברו טיפול שיער, כי הוספה שינתה כליל את תדמיתם העצמית, את ביטחונם ואת החיוניות שלהם.
מילוי שיער לנשים

אם כן, מה היא הוספה, ומה טיבו של התהליך? ישנם מספר שלבים מרכזיים לתהליך: ראשית, מודדים מומחי שיער את האזור הסובל מדלילות בראשו של המטופל או המטופל. לאחר הבדיקה הראשונית, לוקחים דוגמא קטנה משיער ראשו של המטופל על מנת להתרשם מסוג שערו המדויק. בהמשך, יישלחו כל הממצעים לסקירה נרחבת של דוגמאות שיער הדומות עד למקסימום לשיערו הטבעי של המטופל. זאת על מנת להביא לכך ששיטת הוספה תעניק מראה טבעי ואמיתי למטופל, ולא תאפשר להבחין שהמטופל עבר תהליך. השלב הבא בתהליך הוא הוספה של שיער טבעי על ראש המטופל ברמת צפיפות המתאימה לו באופן אופטימאלי.

הוספה נצמדת לשיער הראש הטבעי על אזורי השיער הדלילים. חשוב להדגיש כי אין כל חובה בשיטת הוספה לספר את שיער הראש הדליל או הבעייתי, וניתן פשוט להוסיף הוספת שיער על שיער הראש. בשלב הסופי והאחרון, מעצבים את השיער בדיוק כפי שמעצבים שיער ראש טבעי, עד לקבלת מראה יפה ומספק של השיער. התוצאה היא שיער מלא נפח, במראה חי ונושם. רבים שמתעניינים בשיטות מעלים שאלות לגבי תחושתם להופיע כך פתאום לעיני חברים ומכרים עם ראש מלא שיער. הם מספרים על מבוכה ותחושת חשש מתגובת החברים המופתעים. ובכן, ההוספה יכולה להיות תהליך הנמשך לאורך זמן, ולא חייבים להשתמש בשיטת “זבנג וגמרנו”. באופן כזה, החברים והמכרים יתרגלו למראה בהדרגה ובדרך כלל לא ישימו לב לשינוי שחל בשיער ובנפחו.